пʼятницю, 17 травня 2019 р.

Нові книги!



Авраменко О. 100 експрес-уроків української: посіб./ Олександр Авраменко.- К.: КНИГОЛАВ,2018.-192с.: іл..
Посібник з вивчення української мови. Цей кишеньковий посібник містить 100 експрес-уроків, які в доступній формі навчають норм сучасної української мови. Українською, по-українськи або по-українському? Скласти чи здати іспит? Протягом дня чи на протязі? Як правильно? Цей кишеньковий посібник допоможе вам більш упевнено й грамотно говорити українською. Для широкого кола читачів.



Авраменко О. 100 експрес-уроків української: Частина 2  посіб./ Олександр Авраменко.- К.: КНИГОЛАВ,2018.-192с.: іл..
Ця книжка є продовженням уже відомого посібника «100 експрес-уроків української». Вона містить ще одну сотню мовних історій, які в доступній формі навчають норм сучасної української мови. Електричка, літак, пляж чи нудна нарада — це саме ті місця, у яких, розгорнувши цю книжечку, ви зможете провести час з приємністю й користю. Цей кишеньковий посібник допоможе вам більш упевнено й грамотно говорити українською. Працюючи над книжкою, пан Олександр мав задум у легкій та цікавій формі розповісти про поширені помилки як у приватному спілкуванні, так і в офіційному.

Ваґнер Тоні, Дінтерсміт Тед. Мистецтво навчати. Як підготувати дитину до реального життя/ пер. З англ.. Надія Борис.-К.: Наш формат,2017.-312с.

Книжка «Мистецтво навчати» Тоні Ваґнера й Теда Дінтерсміта — крок до якісної трансформації освіти в ХХІ столітті. Це новий погляд на систему освіти, завдяки якій діти зможуть досягти реального успіху в житті.
 Тематика. Система освіти, навчання, педагогіка, інновації, підготовка дітей до життя.
Книжку варто читати вчителям, викладачам, методистам, освітнім чиновникам, а також студентам, учням і всім батькам, які піклуються про освіченість своїх дітей.




Курсінка, Мері Шіді. Виховання надзвичайної дитини. Порадник для батьків надто активних, емоційних, вразливих, чутливих і наполегливих дітей/ Мері Шіді Курсінка; пер. з англ.Ольга Синиця.- 2-ге вид.-К.:Нашформат,2017.-432с.


Цей посібник допоможе впоратися і знайти спільну мову з надто активними, емоційними, вразливими, чутливими і наполегливими дітьми. Виховання надзвичайної дитини книжка про те, як зробити життя батьків і дітей значно легшим, цікавішим, змістовнішим і, головне, щасливішим. Ця книга справжня скарбничка практичних порад, яка допоможе вам краще зрозуміти власних дітей.



Дэниел Сигел , Тина Брайсон. Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини/пер. з англ. Ірина Борщ.-К.:Наш формат,2017.-192с.

Процес виховання досі виснажує вас? Дитина поводиться агресивно, вередує чи влаштовує істерики? Завдяки порадам Дена й Тіни ваше повсякденне спілкування з дитиною стане захопливим і допоможе їй зростати гармонійною особистістю. Потрібно лише усвідомити особливості роботи мозку дитини. Із книжкою, яку ви тримаєте в руках, це під силу і дорослим, і малечі. 
Захопливий текст і цікаві сюжетні ілюстрації допоможуть навіть дошкільнятам зрозуміти себе, свої почуття та поведінку, а отже — навчать їх самоконтролю. Ця книжка проведе вас лабіринтами лівої та правої півкуль, підніме з нижнього поверху мозку на верхній, ви знайдете схованку дитячих страхів і зазирнете у свідомість. А дванадцять дієвих стратегій підкажуть, як виховати успішних, турботливих, упевнених у собі дітей.
Книжка буде корисною батькам, вихователям, учителям, а також усім, хто цікавиться дитячою психологією та вихованням.
 



Сіґел Деніел, Брайсон,Тіна  Досить істерик! Комплексний підхід до гармонійного виховання дитини/пер. з англ.. Світлана Січкар.- К.: Наш формат, 2018.- 264с.

Книжка розповідає про взаємозв’язок між нейробіологічним розвитком дитини та тим, як батьки реагують на її поведінку. Істерики, сльози, злість — усього цього можна уникнути, вдавшись до простих порад фахівців із питань дитячої психології. Ключовою заповіддю кожних батьків відтепер має стати «переорієнтовуй, але не кричи і не докоряй». Автори виробили стратегію поведінки, яка допоможе досягнути гармонійної комунікації з власною дитиною. Свої поради автори грунтують на останніх дослідження людського мозку. Дорослий спочатку має обійняти дитину, заспокоїти її, налагодити емоційний контакт з нею, а вже після обговорити, хто винен і як треба було вчинити. Почуваючись у безпеці, розуміючи, що тебе чують і люблять, хто захоче конфліктувати? Так виховується впевнена у собі людина, ніжно прив’язана до своїх батьків. Вдячні відгуки про книгу «Досить істерик» показують, наскільки важлива вона для батьків, що мають дітей різного віку. Багато хто шкодує, що не прочитав її раніше: скількох помилок вдалося б уникнути. Ця книжка про те, як розвинути в дитини навички спілкування, навчити впоратися зі своїми емоціями та водночас зміцнити повагу, любов і розуміння в сім’ї.

Немає коментарів:

Дописати коментар